Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2016-12-27 10:09:35

Katar – Muzyka

2017-01-01 — 2017-04-01 Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu, Toruń

Finał 1 kwietnia 2017 r. KONFRONTACJE AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ REGIONU zgłoszenia do 12 lutego

Cena biletu: Wstęp wolny!

1. W Konfrontacjach, które mają charakter konkursu, mogą wziąć udział twórcy indywidualni i zespoły muzyczne, wykonujące muzykę rockową i szeroko rozumianą muzykę alternatywną (rap, hip-hop, blues, soul, indie, pop, el muzyka, reggae, ska, folk, world music, inne).

2. Konfrontacje będą przebiegały dwuetapowo:

• I etap: kwalifikacja zespołów do przeglądu finałowego dokonana przez komisję powołaną przez Organizatora,

• II etap: przegląd finałowy, podczas którego wykonawcy prezentują wyłącznie nadesłane utwory, 1 kwietnia 2017 r. w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa.

3. Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie formularza online na stronie: www.woak.torun.pl do 12 lutego 2017 r. i przesłanie wymaganych załączników zgodnie wyborem podanym w karcie zgłoszenia:

• demo dwóch utworów, w tym co najmniej jeden autorski,

• tekstów zgłoszonych piosenek.

4. W trakcie trwania konkursu zostanie ogłoszony Plebiscyt Radia GRA. Na nadesłane propozycje będzie można głosować od 27 lutego do 4 marca 2017 r. na portalu www.gra.fm. Zwycięzca głosowania internautów/słuchaczy otrzyma nagrodę pieniężną oraz awansuje do finałowego przeglądu, bez względu na ocenę komisji. Organizator zastrzega sobie prawo do ogłoszenia wyników Plebiscytu Radia GRA w trakcie trwania finałowego koncertu.

5. Jury powołane przez Organizatora przyzna podczas prezentacji finałowych nagrody finansowe i wyróżnienia (pula nagród: 6000.00 zł).

6. Organizator zapewnia profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie sceny, standardowy zestaw perkusyjny, wzmacniacze gitarowe.

7. Uczestnicy przywożą własne instrumenty, przetworniki dźwięku, werbel, talerze, stopę i pałki.

8. Nieodłącznym elementem regulaminu są informacje zamieszczone w założeniach ogólnych Konfrontacji.


Przegląd Konfrontacji Muzyka jest organizowany w partnerstwie z Radiem GRA, Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa oraz Muzycznym Kramem.

Więcej na www.woak.torun.pl

Miejsce wydarzenia

Logo: Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus